Zaterdag is ons jeugdtoernooi. Er zijn leuke poules gemaakt en de weersvoorspelling is prima. Mooi weer, iets minder warm dan begin van de week, ideaal toernooi-weer dus! Wij wensen alle teams, vrijwilligers en de supporters, die hopelijk in grote getale aanwezig zullen zijn, veel succes en heel veel plezier!
Onderstaand het programma:
Mini pupillen |
|
|
|
|
|
Poule 1 |
Poule 2 |
Poule 3 |
|
|
|
Woudia A |
Woudia B |
|
|
|
|
De Valken A |
De Valken B |
De Valken C |
|
|
|
Spirit’30 A |
Spirit’30 B |
De Valken D |
|
|
|
Zouaven A |
Zouaven B |
Zouaven C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linker voorkant A veld |
|
Midden voorkant A veld |
|
|
9.30-9.40 |
Woudia A – De Valken A |
Spirit’30 A – Zouaven A |
9.40-9.50 |
Woudia B – De Valken B |
Spirit’30 B – Zouaven B |
9.50-10.00 |
Woudia A – Spirit’30 A |
De Valken A – Zouaven A |
10.00-10.10 |
Woudia B – Spirit’30 B |
De Valken B – Zouaven B |
10.10-10.20 |
Woudia A – Zouaven A |
Spirit’30 A – De Valken A |
10.20-10.30 |
Woudia B – Zouaven B |
Spirit’30 B – De Valken B |
|
|
|
|
|
|
|
Rechter voorkant A veld |
|
|
|
|
9.30-9.40 |
De Valken C – De Valken D |
|
|
|
9.40-9.50 |
De Valken C – Zouaven C |
|
|
|
9.50-10.00 |
De Valken D – Zouaven C |
|
|
|
10.00-10.10 |
De Valken D – De Valken C |
|
|
|
10.10-10.20 |
Zouaven C – De Valken C |
|
|
|
10.20-10.30 |
Zouaven C – De Valken D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
prijsuitreiking 10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jo8-1 POULE |
|
|
|
|
|
|
Woudia Jo8-1 |
|
|
|
Spirit Jo8-4 |
|
|
|
VVS46 Jo8-4 |
|
|
|
Zouaven Jo8-3 |
|
|
|
|
|
|
|
De coach van het eerst genoemde team mag de wedstrijd begeleiden. |
|
|
|
|
Tijd |
|
Veld |
|
|
|
|
|
11.10-11.30 |
Woudia Jo8-1 – Spirit’30 Jo8-4 |
A1 |
|
11.10-11.30 |
VVS46 Jo8-4 – Zouaven Jo8-3 |
A2 |
|
11.50-12.10 |
Woudia Jo8-1 – VVS’46 Jo8-4 |
A1 |
|
11.50-12.10 |
Spirit’30 Jo8-4 – Zouaven Jo8-3 |
A2 |
|
12.30-12.50 |
Woudia Jo8-1 – Zouaven Jo8-3 |
A1 |
|
12.30-12.50 |
Spirit’30 Jo8-4 – VVS46 Jo8-4 |
A2 |
|
|
|
|
|
Prijsuitreiking 12.55 |
|
|
|
|
|
|
Jo9-1 POULE |
|
|
|
|
|
Woudia Jo9-1 |
|
|
|
Spirit’30 Jo9-3 |
|
|
|
MOC Jo9-1 |
|
|
|
De Valken Jo9-3 |
|
|
Sporting Andijk Jo9-3 |
|
|
|
|
|
|
De coach van het eerst genoemde team mag de wedstrijd begeleiden. |
|
|
|
|
Tijd |
|
|
Veld |
10.50-11.10 |
Woudia Jo9-1 |
Spirit’30 Jo9-3 |
A1 |
10.50-11.10 |
MOC Jo9-1 |
De Valken Jo9-3 |
A2 |
11.30-11.50 |
Sporting Andijk Jo9-3 |
Woudia Jo9-1 |
A1 |
11.30-11.50 |
Spirit’30 Jo9-3 |
MOC Jo9-1 |
A2 |
12.10-12.30 |
Woudia Jo9-1 |
MOC Jo9-1 |
A1 |
12.10-12.30 |
Sporting Andijk Jo9-3 |
De Valken Jo9-3 |
A2 |
12.50-13.10 |
Woudia Jo9-1 |
De Valken Jo9-3 |
A1 |
12.50-13.10 |
Spirit’30 Jo9-3 |
Sporting Andijk Jo9-3 |
A2 |
13.15-13.35 |
MOC Jo9-1 |
Sporting Andijk Jo9-3 |
A1 |
13.15-13.35 |
Spirit’30 Jo9-3 |
De Valken Jo9-3 |
A2 |
|
|
|
|
Prijsuitreiking 13.40 |
|
|
|
|
|
|
Jo10-1 POULE |
|
|
|
|
|
|
|
|
Woudia Jo10-1 |
|
|
|
Spirit Jo10-2 |
|
|
|
|
De Valken Jo10-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tijd |
|
|
Scheidsrechter |
Veld |
10.20-10.45 |
Woudia Jo10-1 |
Spirit Jo10-2 |
Paul |
A3 |
10.55-11.20 |
Woudia Jo10-1 |
De Valken Jo10-1 |
Paul |
A3 |
11.30-11.55 |
Spirit Jo10-2 |
De Valken Jo10-1 |
Paul |
A3 |
12.05-12.30 |
Spirit Jo10-2 |
Woudia Jo10-1 |
Edwin |
A3 |
12.40-13.05 |
De Valken Jo10-1 |
Woudia Jo10-1 |
Edwin |
A3 |
13.15-13.40 |
De Valken Jo10-1 |
Spirit Jo10-2 |
Edwin |
A3 |
|
|
|
|
|
Prijsuitreiking 13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jo13-1 POULE |
|
|
|
|
|
|
|
|
Woudia Jo13-1 |
|
|
|
Spirit Jo13-1 |
|
|
|
|
De Valken Jo13-2 |
|
|
|
Woudia Jo12-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tijd |
|
|
Scheidsrechter |
Veld |
10.00-10.30 |
Woudia Jo13-1 |
Spirit Jo13-1 |
Dhr Korver |
B |
10.30-11.00 |
De Valken Jo13-2 |
Woudia Jo12-1 |
Dhr Korver |
B |
11.05-11.35 |
Woudia Jo12-1 |
Spirit Jo13-1 |
Dhr Korver |
B |
11.35-12.05 |
Woudia Jo13-1 |
De Valken Jo13-2 |
Andy |
B |
12.10-12.40 |
De Valken Jo13-2 |
Spirit Jo13-1 |
Andy |
B |
12.40-13.10 |
Woudia Jo13-1 |
Woudia Jo12-1 |
Andy |
B |
|
|
|
|
|
Prijsuitreiking 13.15 |
|
|
|
|
Gerelateerd