Jeugdtoernooi zaterdag 2 juni 2018

Zaterdag is ons jeugdtoernooi. Er zijn leuke poules gemaakt en de weersvoorspelling is prima. Mooi weer, iets minder warm dan begin van de week, ideaal toernooi-weer dus! Wij wensen alle teams, vrijwilligers en de supporters, die hopelijk in grote getale aanwezig zullen zijn, veel succes en heel veel plezier!

Onderstaand het programma:

Mini pupillen
Poule 1 Poule 2 Poule 3
Woudia A Woudia B
De Valken A De Valken B De Valken C
Spirit’30 A Spirit’30 B De Valken D
Zouaven A Zouaven B Zouaven C
Linker voorkant A veld Midden voorkant A veld
9.30-9.40 Woudia A – De Valken A Spirit’30 A – Zouaven A
9.40-9.50 Woudia B – De Valken B Spirit’30 B – Zouaven B
9.50-10.00 Woudia A – Spirit’30 A De Valken A – Zouaven A
10.00-10.10 Woudia B – Spirit’30 B De Valken B – Zouaven B
10.10-10.20 Woudia A – Zouaven A Spirit’30 A – De Valken A
10.20-10.30 Woudia B – Zouaven B Spirit’30 B – De Valken B
Rechter voorkant A veld
9.30-9.40 De Valken C – De Valken D
9.40-9.50 De Valken C – Zouaven C
9.50-10.00 De Valken D – Zouaven C
10.00-10.10 De Valken D – De Valken C
10.10-10.20 Zouaven C – De Valken C
10.20-10.30 Zouaven C – De Valken D
prijsuitreiking 10.35
Jo8-1 POULE
Woudia Jo8-1
Spirit Jo8-4
VVS46 Jo8-4
Zouaven Jo8-3
De coach van het eerst genoemde team mag de wedstrijd begeleiden.
Tijd Veld
11.10-11.30 Woudia Jo8-1 – Spirit’30 Jo8-4 A1
11.10-11.30 VVS46 Jo8-4 – Zouaven Jo8-3 A2
11.50-12.10 Woudia Jo8-1 – VVS’46 Jo8-4 A1
11.50-12.10 Spirit’30 Jo8-4 – Zouaven Jo8-3 A2
12.30-12.50 Woudia Jo8-1 – Zouaven Jo8-3 A1
12.30-12.50 Spirit’30 Jo8-4 – VVS46 Jo8-4 A2
Prijsuitreiking 12.55
Jo9-1 POULE
Woudia Jo9-1
Spirit’30 Jo9-3
MOC Jo9-1
De Valken Jo9-3
Sporting Andijk Jo9-3
De coach van het eerst genoemde team mag de wedstrijd begeleiden.
Tijd Veld
10.50-11.10 Woudia Jo9-1 Spirit’30 Jo9-3 A1
10.50-11.10 MOC Jo9-1 De Valken Jo9-3 A2
11.30-11.50 Sporting Andijk Jo9-3 Woudia Jo9-1 A1
11.30-11.50 Spirit’30 Jo9-3 MOC Jo9-1 A2
12.10-12.30 Woudia Jo9-1 MOC Jo9-1 A1
12.10-12.30 Sporting Andijk Jo9-3 De Valken Jo9-3 A2
12.50-13.10 Woudia Jo9-1 De Valken Jo9-3 A1
12.50-13.10 Spirit’30 Jo9-3 Sporting Andijk Jo9-3 A2
13.15-13.35 MOC Jo9-1 Sporting Andijk Jo9-3 A1
13.15-13.35 Spirit’30 Jo9-3 De Valken Jo9-3 A2
Prijsuitreiking 13.40
Jo10-1 POULE
Woudia Jo10-1
Spirit Jo10-2
De Valken Jo10-1
Tijd Scheidsrechter Veld
10.20-10.45 Woudia Jo10-1 Spirit Jo10-2 Paul A3
10.55-11.20 Woudia Jo10-1 De Valken Jo10-1 Paul A3
11.30-11.55 Spirit Jo10-2 De Valken Jo10-1 Paul A3
12.05-12.30 Spirit Jo10-2 Woudia Jo10-1 Edwin A3
12.40-13.05 De Valken Jo10-1 Woudia Jo10-1 Edwin A3
13.15-13.40 De Valken Jo10-1 Spirit Jo10-2 Edwin A3
Prijsuitreiking 13.45
Jo13-1 POULE
Woudia Jo13-1
Spirit Jo13-1
De Valken Jo13-2
Woudia Jo12-1
Tijd Scheidsrechter Veld
10.00-10.30 Woudia Jo13-1 Spirit Jo13-1 Dhr Korver B
10.30-11.00 De Valken Jo13-2 Woudia Jo12-1 Dhr Korver B
11.05-11.35 Woudia Jo12-1 Spirit Jo13-1 Dhr Korver B
11.35-12.05 Woudia Jo13-1 De Valken Jo13-2 Andy B
12.10-12.40 De Valken Jo13-2 Spirit Jo13-1 Andy B
12.40-13.10 Woudia Jo13-1 Woudia Jo12-1 Andy B
Prijsuitreiking 13.15